Hoşgeldiniz! | Giriş yapın.
Hesabınız yok mu? Buradan kayıt olabilirsiniz.
24407 kullanıcı hesabı!
44987 ilan yayınlandı!

Yardım

Kullanım Koşulları

Yayın kurallarına ve izin verilmeyen ürünler listemize buradan ulaşabilirsiniz: Yayın Kuralları
Genel satış koşullarına buradan ulaşabilirsiniz: Genel Satış Koşulları

Nasıl ilan verilir?

İlan vermek çok basit ve ÜCRETSİZ! “İlan Ver” butonuna tıklayın ve formu talimatlar ışığında dikkatle doldurun. Sizin veya ürününüzün bulunduğu şehir ve ilçeyi seçin. E-posta adresinizi ve telefon numaranızı yazmayı unutmayın, çünkü ilanınızla ilgilenen kişiler bunların sayesinde sizle temasa geçebilecekler. Diğer yandan, satışınızı arttırmak için ilanınıznı başlığını ve açıklamasını dikkatlice hazırlayın. Fotoğrafı olan bir ilanın, olmayana göre yedi kat daha fazla okunmakta olduğunu unutmayın ve ilanınızı çekici kılmaya çalışın. Bu bilgileri gönderdiğinizde ilanınızın görüntülenmesiyle ilgili bir e-posta alacaksınız. Bu e-postadaki onaylama yönergelerini takip ettiğiniz takdirde, ilanınız denetleme ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.

Mikroilan.com’da bir ilan bulundurmanın ücreti nedir?

Mikroilan.com’a ilanınızı göndermek ve yayınlatmak TAMAMEN ÜCRETSİZ!

İlanım ne kadar süre yayında kalacak?

İlanınız yayına girdikten sonra 365 gün boyunca görüntülenmeye devam edecektir. Bu süre içerisinde ilanınızı düzenleyebilir veya isterseniz silebilirsiniz. Süre sonunda ilanınız otomatik olarak silinir.
Ücretli özelliklerden birini veya birkaçını satın almak ilanınızın yayın süresini uzatmaz.

Hangi bölgeyi seçmeliyim?

Ürününüzün bulunduğu veya satılacağı şehir ve ilçeyi seçmelisiniz.

İlan metnine ne yazmalıyım?

İlan metni içerisinde ürününüzü veya hizmetinizi mümkün olduğunca ayrıntılı ve bilgilendirici olarak açıklayın. Denetleme ekibimiz tarafından ilanınızın geri çevrilme ihtimalini ortadan kaldırmak için lütfen kullanım şartlarına uyun ve yasaklı bir ürün için ilan vermeyin.

İlan metnine e-posta adresimi yazmalı mıyım?

Spam iletilerden korunmanız için ilan bilgilerinde sağladığınız e-posta adresiniz sitede görüntülenmez. Yine bu sebepten, e-postanızı ilan metnine yazmanızı tavsiye etmiyoruz. Kullanıcılarımız sizinle e-posta ile temasa geçmek için ilan sayfanızdan ulaşabilecekleri formu kullanabilirler.